Beytülmakdis Çalışmaları Dijital Kütüphanesine Hoşgeldiniz.
Beytülmakdis Konulu Dergi ve Kitaplara Açılan Dijital Kapınız.
Beytülmakdis Çalışmaları Dijital Kütüphanesi bu alanda kaleme alınmış kitap ve dergilere ulaşmayı sağlayan mükemmel bir kaynaktır. Pratik ara yüzüyle araştırmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. Araştırmacılar dijital kütüphane sayesinde Beytülmakdis alanında yapılmış çalışmalara kolayca ulaşabilirler. Bu dijital kütüphane, ümmeti içinde bulunduğu bilgi krizinden çıkarmayı hedefleyen Beytülmakdis Çalışmaları Projesi nin son 20 yılda ortaya koyduğu birikim üzerine kurulmuştur. Bu sayede araştırmacılar; projenin başlangıcından günümüze kadar ele alınan çalışmalara anında erişim sağlayabileceklerdir. Kütüphaneden nasıl yararlanırım?

Kitaplar: Beytülmakdis Çalışmaları Projesi ne öncülük eden akademisyenlerin kaleme aldığı kitapları online okuyabilir veya indirebilirsiniz.
Dergiler: İlk sayısı 1997 de çıkan ve bu alandaki ilk ve tek hakemli dergi olma özelliğini taşıyan Beytülmakdis Çalışmaları Dergisi nin tüm sayılarına ulaşabilir, ücretsiz indirebilirsiniz.
Makaleler: Diğer dergi ve yayınlardaki Beytülmakdis konulu makalelere ulaşabilirsiniz.

Beytülmakdis Dijital Kütüphanesi bu alandaki arşivlere anında erişimi sağlayan ve hiç bir kâr amacı gütmeyen 24 saat aktif ücretsiz internet hizmetidir.